7,700.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Носач за кучиња со големи димензии е обезбеден со пластична хауба, произведена според регулативата на IATA. 
Внатрешни димензии: cm 84x58,5x55h
Надворешни димензии: cm 92x64x66h

Дополнителни информации

Тежина 8.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.