6,600.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Носач за кучиња со средна големина обезбедена со пластична хауба, произведена според регулативата на IATA. Тежина: 6,857 кг / 15,12 фунти

Внатеешни димензии cm 72,5 x 53 x 50,5h

Надворешни димензии : cm 81 x 61 x 60h

Дополнителни информации

Тежина 6 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.