1,400.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали раси

Внатрешни димензии: cm 45x29x26,5h
Eкстерни димензии: cm 48x32x31h

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.