1,700.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали раси

Внатрешни димензии: cm 51×32,5x30h
Eкстерни димензии: cm 55x36x35h

Дополнителни информации

Тежина 4 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.