1,400.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Носач за мали миленичиња со пластична врата.
Внатрешни димензии: cm 51,5x32,5x30h
Надворешни димензии: cm cm 55x36x35h

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.