1,100.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Носач за мали миленичиња со пластична врата.
Внатрешни димензии: cm 45x29x26,5h
17,7"x11,4"x10,4"h
Надворешни димензии: cm 48x32x31h

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.