1,800.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали миленичиња со метална врата и втора вратичка на горниот дел

Внатрешни димензии: cm  58,5×36,5×33,5h
Надворешни димензии: cm 61x40x38h

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.