2,100.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Транспортер за мали раси со вклучен сад за вода и врата на горниот дел.

Внатрешни димензии: cm 58,5×36,5×33,5h
Eкстерни димензии: cm 61x40x38h

Дополнителни информации

Тежина 4 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.