1,700.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Кревет за домашни миленици за средни и големи кучиња.

Димензии во cm: должина 88 x ширина 62 x 35,5 висина

Дополнителни информации

Тежина 6 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.