2,300.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Кревет за домашни миленици за големи кучиња.

Димензии во cm: должина 118 x ширина 80 x 39,5 висина

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.