НЕМА ЗАЛИХА

Description

GOSBITS Objective Hypoallergenic

Состав: свеж лосос (70%), гранули од компир, дехидриран лосос, масло од лосос. Аналитички состојки: сурови протеини: 24%, сурови влакна: 2,7%, сурова маст: 13%, сурова пепел: 6%, влага: 20%, натриум: 0,18%, калиум: 0,38%, омега 3: 2%, EPA+DHA: 0,8%. Упатства за хранење: Да се ​​чува на суво и ладно место. Обезбедете му секогаш свежа вода на вашето куче. Администрирај 5 порции дневно за секои 10 кг тежина.

Additional information

Weight 0.15 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.