600.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Хранилка за вода или сува храна за мачки и кучиња 3,5 литра.

Дополнителни информации

Тежина 2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.