300.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Практичен сад со дозер за двојна употреба за вода или храна. 

Димензии во cm 22×14,5×21,8h

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.