300.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Сад за кучиња и мачки против голтање со гумен раб против лизгање. Го успорува внесот на добиточна храна и промовира правилно варење.

20,5см должина x20,5см ширина x6,5см висина

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.