750.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Панел за одвојување кој овозможува безбедно транспортирање на две кучиња одеднаш во истиот носач.

Дополнителни информации

Тежина 1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.