5,500.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Носач за кучиња со средна големина обезбедена со пластична хауба, произведена според регулативата на IATA. Тежина: 4.696 kg / 10,35 lbs
Интерни димензии : cm 64,5x46x41h
Надворешни димензии: cm 71x51x50h

Дополнителни информации

Тежина 5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.