8,800.00ден
Бесплатна испорака ⛟

In Stock
Brand:

Опис

Носач за кучиња со големи димензии е обезбеден со пластична хауба, произведена според регулативата на IATA. 
Внатрешни димензии: cm 94x65x65h
Надворешни димензии: cm 102x72x76h

Дополнителни информации

Тежина 11 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.