430.00ден

In Stock
Brand:

Опис

Практичен сад со дозер за двојна употреба за вода или храна. 

Димензии во cm cm 32x21x29h

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.