In Stock

Нарачки и повеќе инфо во инбокс и на 075 342 573

Брeндови ,

Опис

GOSBI PROFESSIONAL JUNIOR – PREMIUM 18 kg храна за кученца

Состав : пилешко месо ( 28% ) , житарици ( пченичен глутен , пченица ) ( 18% ) , пченично
брашно ( 18% ) , ориз ( 18% ) , пилешки масти , пулпа од шеќерна репа и
минерали
Хемиски состав : протеини 30% , масти 18% , влакна 2% , пепел 8%
Адитиви : витамини , про-витамини и хемиски состојки со слично дејство : : E- 672 Вит -A 22.500
UI/кг, E- 671VitД3 2000UI/kg

Нето количина : 18 кг

Дополнителни информации

Тежина 18 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

You may also like…